Termíny zápočtů a zkoušek

Datum Čas od - do Název zkoušky Vyučující Obsazeno /
kapacita
Poznámka
27. 6. 2019 11:00 - 16:00 Francouzština - mírně pokročilí PhDr. Janka PAULISOVÁ 2 / 15 Všichni studenti se musí dostavit k elektronickému testu na 11:00. Po 13:00 bude následovat ústní zkouška, pořadí je určeno na základě času přihlášení do KOSu.
27. 6. 2019 11:00 - 16:00 Francouzština - úplný začátečník PhDr. Janka PAULISOVÁ 2 / 15 Všichni studenti se musí dostavit k elektronickému testu na 11:00. Po 13:00 bude následovat ústní zkouška, pořadí je určeno na základě času přihlášení do KOSu.
27. 6. 2019 11:00 - 16:00 Francouzština - středně pokročilí PhDr. Janka PAULISOVÁ 7 / 15 Všichni studenti se musí dostavit k elektronickému testu na 11:00. Po 13:00 bude následovat ústní zkouška, pořadí je určeno na základě času přihlášení do KOSu.
28. 6. 2019 09:00 - 10:30 Angličtina - středně pokročilí PhDr. Zdeněk KRÁL 3 / 3 Toto je ústní zkouška. Studenti musí nejpozději 3 dny předem dodat: CV + Cover letter + English text + složit písemný test (středy 14-15)
2. 9. 2019 09:00 - 10:00 Angličtina - pokročilí PhDr. Marie ŠRÁMKOVÁ 0 / 10
2. 9. 2019 10:00 - 11:00 Angličtina - středně pokročilí PhDr. Marie ŠRÁMKOVÁ 0 / 10
3. 9. 2019 09:00 - 10:00 Němčina - úplný začátečník Mgr. Martina ŠTĚRBOVÁ TUČKOVÁ 1 / 8
3. 9. 2019 09:00 - 10:00 Němčina - mírně pokročilí Mgr. Martina ŠTĚRBOVÁ TUČKOVÁ 0 / 6
3. 9. 2019 10:00 - 11:00 Němčina - pokročilí Mgr. Martina ŠTĚRBOVÁ TUČKOVÁ 0 / 5
3. 9. 2019 10:00 - 11:00 Němčina - středně pokročilí Mgr. Martina ŠTĚRBOVÁ TUČKOVÁ 0 / 5
4. 9. 2019 11:00 - 16:00 Francouzština - úplný začátečník PhDr. Janka PAULISOVÁ 0 / 15 Všichni studenti se musí dostavit k elektronickému testu na 11:00. Po 13:00 bude následovat ústní zkouška, pořadí je určeno na základě času přihlášení do KOSu.
4. 9. 2019 11:00 - 16:00 Francouzština - středně pokročilí PhDr. Janka PAULISOVÁ 0 / 15 Všichni studenti se musí dostavit k elektronickému testu na 11:00. Po 13:00 bude následovat ústní zkouška, pořadí je určeno na základě času přihlášení do KOSu.
4. 9. 2019 11:00 - 16:00 Francouzština - mírně pokročilí PhDr. Janka PAULISOVÁ 0 / 15 Všichni studenti se musí dostavit k elektronickému testu na 11:00. Po 13:00 bude následovat ústní zkouška, pořadí je určeno na základě času přihlášení do KOSu.
5. 9. 2019 09:00 - 12:00 Italština - úplný začátečník Vlastimila POSPÍŠILOVÁ 1 / 10
5. 9. 2019 09:00 - 12:00 Italština - pokročilí Vlastimila POSPÍŠILOVÁ 0 / 10
5. 9. 2019 09:00 - 12:00 Italština - mírně pokročilí Vlastimila POSPÍŠILOVÁ 1 / 10
5. 9. 2019 09:00 - 12:00 Italština - středně pokročilí Vlastimila POSPÍŠILOVÁ 0 / 10
6. 9. 2019 09:00 - 13:00 Ruština pro doktorandy - druhý cizí jazyk 2 / 6
6. 9. 2019 09:00 - 13:00 Němčina pro doktorandy - první cizí jazyk 1 / 6
6. 9. 2019 09:00 - 13:00 Ruština pro doktorandy - první cizí jazyk 0 / 6
6. 9. 2019 09:00 - 13:00 Španělština pro doktorandy - první cizí jazyk 0 / 6
6. 9. 2019 09:00 - 13:00 Španělština pro doktorandy - druhý cizí jazyk 0 / 6
6. 9. 2019 09:00 - 13:00 Němčina pro doktorandy - druhý cizí jazyk 3 / 6
6. 9. 2019 09:00 - 13:00 Italština pro doktorandy - první cizí jazyk 0 / 6
6. 9. 2019 09:00 - 13:00 Italština pro doktorandy - druhý cizí jazyk 0 / 6
6. 9. 2019 09:00 - 13:00 Angličtina pro doktorandy - druhý cizí jazyk 2 / 6
6. 9. 2019 09:00 - 13:00 Angličtina pro doktorandy - první cizí jazyk 5 / 6
6. 9. 2019 09:00 - 13:00 Francouzština pro doktorandy - první cizí jazyk 0 / 6
6. 9. 2019 09:00 - 13:00 Francouzština pro doktorandy - druhý cizí jazyk 1 / 6
9. 9. 2019 09:00 - 10:00 Angličtina - pokročilí PhDr. Marie ŠRÁMKOVÁ 1 / 10 paralelky 3 a 5
9. 9. 2019 10:00 - 11:00 Angličtina - středně pokročilí PhDr. Marie ŠRÁMKOVÁ 0 / 10
10. 9. 2019 09:00 - 12:00 Italština pro obor Zpěv 4 Marie KRONBERGEROVÁ 1 / 10
10. 9. 2019 09:00 - 12:00 Italština pro obor Zpěv 7 Marie KRONBERGEROVÁ 0 / 10
10. 9. 2019 09:00 - 12:00 Italština pro obor Zpěv 2 Marie KRONBERGEROVÁ 0 / 10
10. 9. 2019 10:00 - 11:00 Italština pro obor Zpěv 9 Marie KRONBERGEROVÁ 0 / 10
11. 9. 2019 11:00 - 16:00 Francouzština - středně pokročilí PhDr. Janka PAULISOVÁ 1 / 15 Všichni studenti se musí dostavit k elektronickému testu na 11:00. Po 13:00 bude následovat ústní zkouška, pořadí je určeno na základě času přihlášení do KOSu.
11. 9. 2019 11:00 - 16:00 Francouzština - mírně pokročilí PhDr. Janka PAULISOVÁ 0 / 15 Všichni studenti se musí dostavit k elektronickému testu na 11:00. Po 13:00 bude následovat ústní zkouška, pořadí je určeno na základě času přihlášení do KOSu.
11. 9. 2019 11:00 - 16:00 Francouzština - úplný začátečník PhDr. Janka PAULISOVÁ 0 / 15 Všichni studenti se musí dostavit k elektronickému testu na 11:00. Po 13:00 bude následovat ústní zkouška, pořadí je určeno na základě času přihlášení do KOSu.
12. 9. 2019 12:00 - 13:30 Angličtina - středně pokročilí Mgr. Halka VOLKMANOVÁ 1 / 7
20. 9. 2019 09:00 - 13:00 Francouzština pro doktorandy - první cizí jazyk 0 / 6
20. 9. 2019 09:00 - 13:00 Španělština pro doktorandy - první cizí jazyk 0 / 6
20. 9. 2019 09:00 - 13:00 Španělština pro doktorandy - druhý cizí jazyk 0 / 6
20. 9. 2019 09:00 - 13:00 Ruština pro doktorandy - první cizí jazyk 0 / 6
20. 9. 2019 09:00 - 13:00 Ruština pro doktorandy - druhý cizí jazyk 1 / 6
20. 9. 2019 09:00 - 13:00 Němčina pro doktorandy - druhý cizí jazyk 4 / 6
20. 9. 2019 09:00 - 13:00 Italština pro doktorandy - druhý cizí jazyk 0 / 6
20. 9. 2019 09:00 - 13:00 Francouzština pro doktorandy - druhý cizí jazyk 0 / 6
20. 9. 2019 09:00 - 13:00 Italština pro doktorandy - první cizí jazyk 0 / 6
20. 9. 2019 09:00 - 13:00 Angličtina pro doktorandy - první cizí jazyk 3 / 6
20. 9. 2019 09:00 - 13:00 Angličtina pro doktorandy - druhý cizí jazyk 0 / 6
20. 9. 2019 09:00 - 13:00 Němčina pro doktorandy - první cizí jazyk 0 / 6
20. 9. 2019 13:00 - 14:00 Ruština - mírně pokročilí Marija SIMEUNOVIĆ SKVORCOVA 0 / 4